Kim Kardashian njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton që ti ekspozojë në rrjetet sociale,

Fotografia e fundit e ylli të televizioneve ka thyer internetin.

37 vjeçarja ka ardhur mjaft provokuese në Instagram ndërsa ka postuar një foto topless teksa ha makarona.

Shumë seksi, Kim mbulon gjoksin me flokët e saj pink dhe pjatën me makarona për të ruajtur modestinë.

Mesa duket seks bombës i shijon më shumë ushqimi topless.

/Ora News.tv/