Kryetari i Partisë ZGJIDHJA, Koço Kokëdhima i ftuar në studion e “360 Gradë” në Ora News thotë se ka bërë gabim që ka mbështetur Edi Ramën si lider të Partisë Socialiste.

Pjesë nga deklaratat: 

Kokëdhima: Kryetari i Bashkisë së Sarandës ka një histori dhe kryetari i Bashkisë së Vlorë ka një histori.

Zheji: Si mund të thotë një kryetar bashkie që jeta ime ka ndryshuar kur kam njohur Ramën.

Kokëdhima: Këto janë çoka nuk janë deklarata naive. Unë kam qenë dëshmitarë i sjelljeve shumë të vështira midis tyre.

Koka: Ju e keni pasur bashkëpunëtor.

Kokëdhima: Unë i kam pasur bashkëpunëtorë. Pse duhet të përgjigjem unë kur një kryetar bashkie nuk qeveris mirë.


/Ora News.tv/