Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka zgjedhur rrjetin social "Facebook" për të uruar shqiptarët për Vitin e Ri 2018-të.

Përmes një video, Duka i ka uruar suksese në karrierën futbollistike dhe lojtarëve të kombëtares shqiptare dhe të gjithë atyre që aktivizohen në kampionatin shqiptar./Ora News.tv/