Romanca dhe ndarja e Morena Tarakut me milionerin Sasha Sobhani mori vëmendje të madhe në faqet rozë.

Këngëtarja shqiptare hodhi dyshime se përfundimi i lidhjes së dashurisë ishte pasi zbuloi se partneri ishte homoseksual.

Nuk ka munugar reagimi i Sashës, i cili me një postim në Instastory shkruajti: Turp të kesh!

Nuk dihet nëse të dy i kanë postimet për njëri-tjetrin, por Sasha ka vendosur që pas pak minutash ta fshijë shkrimin e publikuar.

/Ora News.tv/