Këngëtari Aldo Bardhi ka sjellë në treg projketin muzikor "Tekila" por gjatë xhirimeve ka ndodhur një incident.

Burime për Prive tregojnë se ai ka humbur makinën në Tiranë, ku po qëndronte deri në momentin që filloi regjistrimi.

Kur doli të xhironte, zbuloi se makina nuk ishte më dhe ishte aksidentuar e shkatërruar e gjitha. Fatmirësisht nuk pati të lënduar.

Aldo ishte një prej artistëve që morën pjesë në X-Factor dhe mori vëmendjen e publikut dhe u konsiderua si një këngëtar i denjë për tregun shqiptar.

/Ora News.tv/