Supermodelja e përfolur më së shumti kohët e fundit, Kendall Jenner është shfaqur tejet provokuese në kopertinën e revistës prestigjoze 'Harper's Bazzar'.

Ajo ka pozuar me rroba mbrojtëse shiu dhe duket shumë joshëse, ndërkohë që njëra nga fotot është krejtësisht nudo./Ora News.tv/