Gazetari Artur Çani i ftuar në "360 Gradë" në Ora News thotë se kapja e transportuesve të drogës është idiotësi duke pretenduar se edhe nipi i Enver Hoxhës, Ermal Hoxha është arrestuar teksa shërbente si taksixhi.

Pjesë nga diskutimet: 

Çani: Të kapësh transportuesin për mua është idiotësia më e madhe. Ai paguhej me lekë në dorë.

Koka: Është taksixhiu që është dënuar më shumë në historinë e botës.

Çani: E njoh mirë. Është rritur shumë sasia e prodhimit të kokainës në Kolumbi. Çfarë bën një kompani? E merr të plumbosur dhe e dorëzon të plumbosur.


/Ora News.tv/