Ajo është një nga aktoret më të bukura në Hollywood.

Dhe Angelina Jolie dukej e mrekullueshme ndërsa modeloi për markën e parfumit Guerlain.

Aktorja pozoi në një ballkon në Paris të Francës të hënës.

Ylli i Maleficent mbante veshur një këmishë të fildishtë. Ndërsa mbështetjen në ballkon, Angelina admironte pamjen nga Kulla Eiffel.


/Ora News.tv/