Kylie Minogue, këngëtarja 49 vjeçare, u shfaq sensacionale dhe me pamje mjaft rinore gjatë një shëtitje në pazar.

Këngëtarja australiane  dukej e pabesueshme dhe e freskët ndërsa zgjodhi një look të thjeshtë.

Bukuroshja  bjonde doli në rrugë në një veshje shumë të rastësishme, një t-shirt të bardhë të lirshme dhe pantallona të gjata të gjëra gri.

Pamja e saj u plotësua nga një palë syze dielli elegante me sy të rrumbullakët dhe një kapelë me trung kashte.
/Ora News.tv/