Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë kthyer në ciftin më të përfolur të momentit pasi për pak ditë do bëhen prindër.

Në një intervistë për KafeIn, aktori i humborit zbuloi se kur do të bëhet baba për herë të parë.

“Në fundin e këtij muaji ose 10 ditshin e parë të Korrikut”, tha Besi. Të dy do të bëhen prindër të një vogëlusheje.

 Ata treguan në muajin shkurt se do të bëhen me fëmijë, ndërsa pritet momenti i ëmbël për jetën e tyre.

/Ora News.tv/