Kryeministri Edi Rama ka ironizuar kreun e PD, Lulzim Basha duke postuar një foto në Instagram.

Në  foto është i kryetarit të PD, Lulzim Basha i thinjur dhe me mjekër të bardhë, që sipas Ramës ky do të jetë kreu i PD në vitin 2031.

“Opozitë 2031, Qeveri e krimit dhe e drogës”, shkruan Rama në foton e postuar në Instagram.

 

/Ora News.tv/