Festat e fundvitit po vijnë dhe shumë skuadra të ndryshme pritet të gjejnë një mënyrë speciale për të uruar tifozët e saj në gjithë botën.

Harmonia që mbizotëron në fushën e lojës po mbizotëron dhe jashtë saj, me ekipin e Interit që ka zgjedhur të uroi përmes këngës së titulluar "InterBells" tifozës “Nerrazurë”.

Në videon e postuar në faqen zyrtare të klubit shihet bashkëpunimi i Icardit me shokë dhe në zbukurimin e pemës së fund vitit ndërsa bashkë me futbollistët e Interit pjesë e videos janë bërë edhe disa fëmijë të veshur me ngjyrat zikaltër.

/Ora News.tv/