Katie Price ka zbuluar fytyrën e saj të re pasi iu nënshtrua një operacioni të dytë për të rregulluar botoksin e 'dështuar'.

The Sun zbuloi fotografitë e ish-modeles magjepëse të mbuluar me fashë me gjak dhe tuba në kokë ndërsa shkoi në Bruksel për të korrigjuar gabimet nga një operacion i mëparshëm.

Por 39 vjeçarja publikoi një foto për fansat në Instagram, ndërsa pozoi me dy fëmijët e saj më të vegjël Jett, 4 vjeç dhe Bunny, 3.

Ndërsa lëkura e saj dukej mirë, Katie fshehu veshët dhe konturet nën një filtër të kameras.

Katie, e cila po ndahet nga bashkëshorti i saj që e tradhëtoi Kieran Hayler, fluturoi në Bruksel për tu operuar këtë javë.

Fytyra e vajzës magjepëse ishte e fryrë dhe e pluskuar pas operacionit dhe mbante tuba kullues në kokën e saj për të mbledhur gjakun që i rridhte nga plagët.


/Ora News.tv/