Ajo është e njohur për pozat e saj provokuese dhe herë pas here ‘çmend’ fansat me fotot që publikon në rrjetet sociale.

Emily Ratajkowski ditët e fundit ka mbushur Instagramin me foto, e veshur me bikini. Ndërsa këtë herë ylli 26-vjeçar mesa duket ka harruar të veshë bikini dhe pozoi tërësisht nudo.

Me gjymtyrët e vendosura në mënyrë të tillë që të ruajë modestinë e saj, Emily ekspozoi format e saj trupore.

Aktualisht modelja po shijon plazhet në Nicaragua së bashku me shoqërinë e saj.


/Ora News.tv/