Një burrë po shkonte për të parë nga afër ujin e lumit Thames në Britani, teksa dita kishte nisur me diell.

James Moss u nisi me plot dëshirë, duke zbritur shkallët, por përfundoi si mos më keq. Ai hodhi disa hapa drejt lumit në Pellgun e Londrës, por humbi ekuilibrin dhe përfundoi tij, pas një rrëzimi dramatik nëpër shkallë.

Miqtë e tij po filmonin gjithçka, por u zbavitën përtej planit të zakonshëm.

Pasi përfundoi 12 hapa poshtë, miqtë e tij shpërthyen në të qeshura. Moss doli nga lumi plotësisht i laguar.

Video është bërë virale në Twitter me 50,000 retweets dhe mbi 100,000 pëlqime.

/Ora News.tv/