Këngëtarja e njohur Halsey është shfaqur me një fustan transparent në AMFAR Gala.

 E veshur me një fusan ngjyrë argjendi dhe pa reçipeta 23 vjeçarja i la pak hapësirë imagjinatës.

 Duke u ndjerë në siklet me fustanin transparent, Hasley u kthye në dhomën e zhveshjes dhe u shfaq në skenë me një fustan tjetër. Por përsëri ka ardhur tepër provokuese. 

Me fustanin e zi të çarë deri në bel dhe të pa të brendshme ajo zbuloi pjesë intime të saj

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/