Lidhja e Justin Bieber dhe Hailey vazhdon të jetë në harmoni dhe plot dashuri.

Ata festojnë sot plot 1 vit nga fejesa dhe modelja ka bërë ndër dedikimet më të bukura, por nuk ka marrë asnjë koment nga Justin.

“1 vit më parë unë thashë “Po” për t’u bërë shoqja jote më e mirë për të gjithë jetën. Nuk të kam dashur kurrë më shumë se sot. Jeta bëhet çdo ditë edhe më e bukur prej teje. Zemra ime të përket ty përgjithmonë. Të mësojmë të rritemi së bashku”, shkruajti Hailey në një foto ku shfaqet pranë Justin.

Ajo ka marrë urime nga emra të njohur, të cilët janë miq të tyre por Justin nuk ka reaguar në asnjë moment.

Tags