Një grua  rreh shefin e kuzhinës së një restoranti pasi nuk i pëlqeu ushqimi. 

Gruaja kërkoi shefin të dilte nga kuzhina dhe më pas nisi ta qëllonte me shkelma e grushta. Videoja është postuar në rrjetet sociale.

/Ora News.tv/