Një i ri shqiptar është arrestuar në rrethinat e Kosturit për trafik droge.

25 vjeçarit iu gjeten 5,3 kg kanabis ne makinen qe drejtonte.

Policia greke sekuestroi drogen, mjetin, një celular dhe 120 euro.


/Ora News.tv/