Një karburant ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Bathores në periferi të Tiranës.

Mësohet se një person nën kërcënimin e thikës ka marrë xhiron ditore të karburantit, por nuk dihet ende shuma.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjene e ngjarjes dhe identifikimin dhe kapjen e autorit.

/Ora News.tv/