Banesa e një gjinekologu ka rënë pre e grabitësve në Librazhd. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në lagjen nr 1 të qytetit.

Siç informon policia, "persona ende te paidentifikuar, dyshohet se nën kërcënimin e thikës, kanë marrë në banesën e shtetasit Kujtim Albajrami, një sasi lekësh dhe disa bizhuteri"

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve. 

(Në foto, banesa që u grabit gjatë natës)

/Ora News.tv/