Aktivisjta e shoqërisë civile, Brizida Gjikondi e ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora shprehu bindjen se pikëtat e marrëveshjes Rama-Basha janë hedhur.

Gjikondi: Unë jam e bindur që piketat e marrëveshjes mes atyre të dyve janë hedhur. Dhe jo marrëveshje, por pazar dhe jam dakord me cafrë ka thënë Rudina Hajdari sot në Parlament.


/Ora News.tv/