Supermodelja Bella Hadid festoi të martën (9 tetor) 22-vjetorin e lindjes.

Dhe në këtë ditë të rëndësishme për të, ishin pranë saj njerëzi më të dashur.

Midis tyre edhe motra Gigi.

Supermodelja u shafq në ditëlindjen e Bellës me një bluze të zezë transparentë që i zbulonte reçipetat.

/Ora News.tv/