Supermodelja Bella Hadid feston sot 22-vjetorin e lindjes. Dhe në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar urimi i të dashurit të saj The Weeknd.

Ylli i muzikës publikoi disa foto me Bellës gjatë gjithë periudhës së lidhjes së tyre që daton nga viti 2015, edhe pse kishin një shkëputje rreth 1 vjeçare.

"Gëzuar ditëlindjen ëngjëll,"-shkruan The Weeknd.

Bella dhe këngëtari kanë qenë pothuajse të pandashëm që kur zyrtarizuan rinisjen e romancës së tyre në Festivali i Filmit në Kanë në maj.

The Weeknd para se të rikthehej me supermodelen i dha fund lidhjes 9 mujore me Selena Gomez.

Ndërkohë Bella është një nga modelet më të kërkuara dhe pushtoi pasarelat gjatë muajit të modës.


Tags