Ky është momenti dramatik kur një operator shkaktoi rrëzimin e depove të mallrave sikur të ishin domino.

Ai po përpiqej të vendoste një njësi në sirtar.

Videoja e filmuar brenda ambientit, tregon drejtuesin e makinerisë në një resht midis dy rafteve, duke shkaktuar gabimisht rrëzimin e një palete.

Videoja, e postuar në Facebook të dielën, aktualisht ka më shumë se 512,000 shikime dhe 10,000 shpërndarje.

Është e paqartë se ku është filmuar klipi dhe në cilën kompani, por dihet se pamjet janë regjistruar korrikun e vitit të kaluar.

Ende nuk dihet nëse shoferi mbijetoi pas një katastrofe të tillë.

/Ora News.tv/