Kjo video e pabesueshme tregon një furgon duke ecur me shpejtësi dhe pak sekonda më vonë ngrihet në ajër pasi kaloi një mur të ulët anësor.

Momenti dramatik është kapur nga kamerat e trupit të motoçiklistes Andy Daynes, 35 vjeç.

Furgoni sapo kishte parakaluar një automjet tjetër pranë një kryqëzimi në Attleborough të Britanisë.

Andy nga Hingham, në Norwich tha: "Isha me motoçikletën time prapa furgonit, kështu që pashë gjithçka. Bashkë me disa shoferë të tjerë shkuam për ta parë atë. Shoferi i furgonit nuk u plagos rëndë, por mori disa plagë. Ambulanca erdhi menjëherë dhe e çoi në spital.  Ai po ecte kaq shpejt, saqë nuk e pa rrethrrotullimin përpara. 

 Policia e Norfolk sot tha se po përpiqej të përcaktojë nëse kishte një regjistrim të incidentit që ndodhi, ndërsa të tjerë sipas "Sun", hedhin dyshime mbi vërtetësinë

/Ora News.tv/