Ajo po promovon kolekionin e ri të të brendshmeve në një seri fotosh në Instagram. 

Dhe Emily Ratajkowski ka çmenduar fansat me foto e nxehta.

E veshur me të bikini duke ekspozuar format e saj seksi, 26-vjeçarja ngritur temperaturat në këto ditë të ftohta dimri.

/Ora News.tv/