Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani ka vendosur që të tregojë linjat e mira trupore dhe në këto temperatura të ftohta.

Ajo ka publikuar në Instagram një fotografi me bikini. Nuk dihet nëse e ka realizuar në verë apo ka shkuar për pushime në ndonjë vend tropical që të largohet nga dimri i ftohtë.

“Ani borë, bjer ti”, kështu e ka shoqëruar fotografinë. Flaka ka vërtetuar se arrin të ngrejë temperaturat me format e mira trupore pasi ka marrë shumë komente nga ndjekësit.


Ani borë, bjer Ti!

A post shared by  Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

/Ora News.tv/