Një trup i dekompozuar i njw personi është gjetur në një zoni në periferi të Fierit.

Pas marrjes së informacionit policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka marrë eshtrat, të cilat do ti nënshtrohen egzaminimit.

Po ashtu pranë eshtrave është gjetur një batanije dhe një valixhe.

Blutë e Fierit po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

/Ora News.tv/