Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebra, Joni është fejuar vetëm pak ditë më parë me të dashurën Merlin Haxhiymeri.

Lajmi mbi fejesën u konfirmua nga vetë ai me anë të disa postimeve në Instagram nga ceremonia familjare. Por mesa duket festa nuk ka mbaruar aty për Jon Gjebrean.

Çifti ka organizuar mbrëmjen e së enjtes një festë me miqtë e tyre dhe atmosfera ka qenë shumë e ndezuar.

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE


/Ora News.tv/