Reperi Fero po përgatitet për të sjellë një projekt të ri muzikor për sezonin veror. Në një fotografi të publikuar nga Telegrafi duket qartë se Fero ka zgjedhur një stil serioz duke veshur një kostum gri me vija.

Veshjen e tij e ka stiluar Mr.Rex duke i sugjeruar një kapele të zezë. Ndërsa me postimet në Instagram, Fero k a zbuluar se titulli i këngës do të jetë "Veni 1" dhe është i rrethuar nga miqtë e femrat seksi.

Kënga e punuar nga ZzapnChriss do të jetë shumë shpejt në treg.


Veni 1 @zzapnchriss

A post shared by  FERO / ALLES BABA (@ferofera) on

/Ora News.tv/