Reperi nga Kosova, Fero ka sjellë projektin më të ri muzikor të titulluar "Veni 1".

Në këtë klip, ai përpiqet tu thojë të gjithëve se është artisti më i mirë dhe kryeson në toplistat muzikore.

Një projekt ritmik i përshtatur me sezonin veror. Pas suksesit të madh që pati me "Gang Gang", ai është gati për të thyer rekorde të reja me këtë këngë duke e kthyer shumë shpejt në hit.

Mbetet për tu parë nëse kjo do jetë suksesi i rradhës për Feron.

/Ora News.tv/