Aktori i humorit, Florjan Binaj është njohur me bashkëshorten e tij në Liceun e Artistik në moshën 18 vjeçare.

Binaj dhe Sadina Alla janë prindër të dy fëmijëve, vajzës Krena dhe djalit Glauk.

I pyetur në emisionin 'Ditë  e Re' nëse është xheloz për bashkëshorten, ai u shpreh se është budallallëk të thuash 'jo'.

"Për mua është budallëk të thuash se nuk jam xheloz përsa kohë që ne i përkasim njëri-tjetrin, përsa kohë që bota rreth nesh ndryshon, ndryshojmë dhe ne, edhe xhelozia merr një formë tjetër. Por një xhelozi e shëndetshme."

/Ora News.tv/