Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Oriola Marashi mori vëmendje të madhe me fotografitë provokuese në rrjete sociale ku duken qartë format e mira trupore.

Pamjet e saj topless komentohen dhe marrin pëlqime pafund në Instagram, ndërsa bëri një deklaratë për të cilën mund të jetë penduar.

"Jo më fotografi nudo, vetëm video", shkruajti në një foto të cilën e fshiu.

Nuk dihet nëse bukuroshja shqiptare është penduar për këtë përshkrim. Ndërkohë mbetet për tu parë se cfarë do vijojë të publikojë.

Dihet se Oriola ka studiuar kanto dhe kohët e fundit është bërë pjesë e grupit muzikor OTR, kështu që mund të vijë shumë shpejt me një projekt muzikor.

 

/Ora News.tv/