Ajo është e njohur për pozat e saj të nxehta. Dhe modelja e njohur Emily Ratajkowski ka çmendur rrjetin me foto provokuese

Ndërsa po promovonin koleksionin e ri të të brendshmeve 26-vjeçarja është shfaqur mjaft seksi dhe tërheqëse.

Ylli pasarelave ekspozi fromat e saj bombastike me bikini

/Ora News.tv/