Ajo ndihet më mirë kur qëndron e zhveshur dhe këtë gjë Emily Ratajkowski ka arritur që ta provojë këtë gjë.

Modelja dhe aktorja e fashme ka pozuar së fundmi për Vanity Fair Spain. Ylli i pasarelave është shfaqur topless duke i lënë pak vend imagjinatës. 

Emily herë pas herë çmend fansat me foto provokuese.

Pak kohë më parë 26 vjeçarja u shpreh se ndihej më rehat kur ishte e zhveshur dhe duket shumë e qetë ndërsa pozon për fotografin Norman Jean Roy.

Ajo në mënyrë strategjike ka arritur që të mbrojë modestinë e saj duke nxjerrë në pah asetet.

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/