Dy supermodelet e aktoret  Emily Ratajkowski dhe Heidi Klum kanë ditur se si të vjedhin vëmendjen në Golden Globes.

Yjet mahnitëse kanë shkëmbyer një puthje të zjarrtë ndërsa mbrëmja gala mbaroi.

26-vjeçarja Emily dukej e mrekullueshme me një fustan të thjeshtë të ndërsa qëndronte pranë 44-vjeçares Heidi.

Tepër krenare Heidi Klum ndau një video nga puthja me mbishkrimin: “Mbrëmje e këndshme me Emily Ratajkowski dhe dy emoji pythje.”


Tags