Personazhe të njohur ata, që kanë njohur dhe punuar me kompozitorin e njohur Aleksandër Lalo vijojnë të shprehin keqardhjen e tyre në rrjete sociale.

Ardit Gjebrea, shprehu mirënjohje për muzikën që Lalo na ka dhuruar në kaq vite. 

“Eh çfarë kompozitori humbëm sot… dhe sa shpejt… Paqe për ty i dashur #aleksanderlalo dhe mirënjohje për muzikën që na dhurove” shkruan Ardit Gjebrea


/Ora News.tv/