Yll Limani u përfol se do ishte pjesëmarrës në edicionin e 20-të të "Këngës Magjike", por duket se hoqi dorë pasi nuk u shfaq asnjë të dielë për të prezantuar projektin e tij muzikor.

Por, ai nuk ka harruar që ti sjellë publikut një projekt të ri muzikor. Sot, Ylli publikoi baladën “Vaj”, të cilën ia dedikon vazjës që i vodhi dhe i theu zemrën. Ylli i bën të qartë se të gjitha ‘të këqijat’ do ti kthehen mbrapsht.

Sipas tij, edhe ajo do të përjetojë ndjenjën e thyerjes së zemrës. Këngëtari nga Kosova njihet për baladat e dashurisë, të cilat kthehen në hit dhe marrin vëmendjen e publikut në një kohë të shkurtër.

Nuk do ishte e habitshme nëse “Vaj” do ishte suksesi i tij i rradhës.

/Ora News.tv/