Stresi nuk ka arritur të jetë pranë bashkëshortes së tij për ditëlindje, por nuk ka harruar që ta urojë.

Ai vendosi të publikojë disa fotografi në Instagram, të cilat i shoqëroi me shkrimin: “Edhe 100 e shtrenjta ime”.

Prej datës 17 tetor të vitit 2018, Stresi vijon të mbetet në qelitë e paraburgimit. Ai akuzohet për "Mbajtje pa leje dhe prodhim të armëve shpërthyese dhe të municioneve” dhe “Prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike”.


Edhe 100 ,e shtrenjta ime ❤️#happybirthdaymylove

A post shared by  STRESI (@stresi) on

/Ora News.tv/