Milioneri italian, i cili njihet për jetën luksoze të mbushur me femra seksi ka ngjallur zemërim në rrjete sociale.

Së fundmi, Gianluca Vacchi ka nisur karrierën në muzikë duke publikuar këngën “Mueve”, të cilën e promovoi duke prekur të pasmet e modeleve në bordin e jahtit të tij. Komentuesit shprehen zemërimin e tyre, duke e quajtur videon një shfaqje të "trimërisë seksiste", "poshtërim ndaj grave" dhe "një moment të trishtuar".

Milioneri 52-vjecar vendosi ti përgjigjej një komentuesi duke i thënë: "Unë i respektoj shumë; mësoni të bëni shaka nëse doni të respektoni jetën. "

Modelet në videon e Vacchi sigurisht që dukeshin të lumtura dhe dinin të gjitha lëvizjet.

Tags