Një kalimtar është përplasur nga një automjet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës në lagjen 15 pasditen e sotme.

Automjeti ka përplasur një këmbësor rreth 40 vjeç.

Kalimtarët thanë se burri ndërroi jetë por zyrtarisht policia nuk e konfirmon.

Policia dhe grupi hetimor shkuan në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

(Foto Ilustruese)

/Ora News.tv/