Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj ka nisur përgatitjet për dasmën e saj me Jakub Kindl që do mbahet me 26 qershor të këtij viti.

Ndërsa tregon disa dhurata që ka marrë nga mikeshat e saj në rrjetin social Instagram, vihen re disa detaje që mund të shkaktojnë të qeshura.

Bëhet fjalë për të brendshme, të cilat janë të personalizuara për të dy.

Për partnerin e Afërditës ka një palë të brendshme të zeza me mbishkrimin:

1.Afërdita

2.Rest

3.Repeat

Ndërsa për këngëtaren kanë menduar një palë të bardha shumë seksi me mbishkrimin: Mrs. Kindl My V.

Dihet se Afërdita dhe sportisti kanë deklaruar fejesën në një ambient romantik në tarracën e një hoteli në Pragë, ku ajo dukej shumë e lumtur.

/Ora News.tv/