Modelja e njohur, Emina Cunmulaj që jeton prej vitesh në Amerikë ka festuar 2-vjetorin e vajzës së saj të vogël Ella dhe ka treguar gjithcka në rrjete sociale.

Nëpërmjet postimeve në Instagram, bukuroshja shqiptare ka treguar se vogëlushja pëlqen të përgatisë gjërat vetë. Të dyja së bashku kanë realizuar një festë të madhe, që duket si përrallore.

Nënë e bijë kanë zgjedhur ngjyrën bojëqiell, pasi Ella pëlqen filmin e animuar për fëmijë 'Frozen'.  Personazhi Elsa është ndër më të preferuarit e fëmijëve sot, prandaj Emina e bëri vajzën e saj të ndihej si ajo për ditën e vecantë.

FOTO TE TJERA NGA FESTA

/Ora News.tv/