Demi Rose tregoi format e saj bombastike ndërsa shijon pushimet në ishull Sal, Cape Verde.

22-vjeçarja ekspozoi pasuritë e saj e veshur me bikini të thurura me grep.

Modelja dukej mjaft seksi dhe provokuese.

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/