Blogerja Zhaklin Lekatari e ftuar në "360 Gradë" në Ora News, u përfshi në debate me një grua nga publiku.

Pjesë nga debati: 

Lekatari: Je vetëm zonjë dhe grua pse nuk e mbron gjininë tënde. Kjo më habit.

Zonja: Edhe unë kam pasur shokë dhe shoqe. Që të mos ndodhin këto gjëra duhet të emancipohemi të gjithë. Sot gratë janë më të lira se kurrë. Nuk të abuzon njeri po nuk deshe vet.

Lekatari: Patjetër që shkoj e denoncoj. Nuk e mbaj gojën mbyllur.

Zonja: Hapja zemër mamasë dhe babait që të solli në jetë.

 

/Ora News.tv/