Moderatorja e njohur e emisioneve sportive, Vilma Masha ka vendosur që të flasë për jetën e saj private, gjë që nuk është komentuar pothuajse aspak në mediat rozë.

Ajo ka qenë e ftuar 'Në Shtëpinë Tonë' së bashku me Alban Xhihanin për një intervistë ndryshe nga daljet e tyre në ekran.

Vilma ka pranuar se romanca që po shijon prej disa vitesh do të kurorëzohet me martesë dhe nuk do jetë aspak e habitshme nëse do bëhet nënë pasi e dëshiron këtë gjë.

Për herë të para, moderatorja zbuloi se partneri nuk është person publik dhe ka jetuar prej 13 vitesh në Ronë, ndërsa momentalisht punon në bankë.

Moderatorja ka zbuluar për herë të parë se i dashuri i saj i zemrës nuk është një person publik dhe prej 13 vitesh ka jetuar në Romë.

Ajo nuk dha detaje për ditën që do bëhet dasma, por mbetet për tu parë momenti i shumëpritur.

/Ora News.tv/