Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri është ndër vajzat e vetme të shoëbizit shqiptar që u martua me miliarderin maqedon, Seryzha Markov pa një dasmë madhështore.

Por nuk janë kursyer aspak me unazën e diamantit, çmimi i së cilës është marramendës. Faqja e njohur ‘Ëhattheyëearin’ ka publikuar në Instagram unazën e bukuroshes, duke treguar dhe markën.

Bëhet fjalë për markën prestigjoze Cartier, që ka projektuar unazën e fejesës në koleksionin Destinee Solitar, që kushton 5360 euro.

Në postimin e saj, Adelina shfaqet me regjistrin e gjendjes civile ku ka bërë martesën zyrtarisht me të dashurin e saj.

Me një buzëqeshje tepër të lumtur në fytyrë, këngëtarja shkruan: "Jam zyrtarisht e martuar", ku duket qartë shkëlqimi i unazës.

/Ora News.tv/