Christina Aguliera ka çmendur fansat me fotot e fundit të postuara në Instagram.

Këngëtarja u shfaq tepër provokuese dhe seksi duke u larë në vaskë tërësisht e zhveshur.

37-vjeçarja la pak vend për imagjinatën me fotot badhë e zi.

Nëna e dy fëmijëve mbuloi në mënyrë strategjike me duar e shkumë 'pasuritë' e saj./Ora News.tv/