Kuzhinieri më i famshëm në Shqipëri, Renato Mekolli flet shumë herë për partneren e tij në media, por nuk e ka prezantuar asnjëherë për publikun.

I ftuar në emisionin 'Why Not' nga Roza Lati, ai ka rrëfyer një prej gjërave që nuk duron dot tek ajo.

"Shumë grindje. Ik tani, hajde dhe më pas kthehet mbrapa," - tha ai.

Duke ruajtur notat e humorit, Renato tregoi se ajo nuk mund të gjejë ushqim më të mirë se ai.

Ndërkohë, mbetet për tu parë nëse pas suksesit me restorantin e tij do vendosë që të zyrtarizojë lidhjen e dashurisë.

/Ora News.tv/